Jak działa szynoprzewód oświetleniowy?

Aby stworzyć oświetlenie szynowe, konieczne jest stworzenie mniej lub bardziej skomplikowanego układu. Obejmuje on sam szynoprzewód oświetleniowy, ale też łącznik zasilający, zaślepkę, oprawy wpinane w szynę oraz adaptery niezbędne do montażu opraw. Przed zakupieniem elementów dobrze jest wykonać roboczy projekt (np. w formie rysunku technicznego), w którym zawarta będzie długość szyn, ich rozmieszczenie, lokalizacja źródła zasilania, a także ilość opraw.

Dlaczego warto zdecydować się na szynoprzewody oświetleniowe?

Nowoczesne oświetlenie szynowe oparte na szynoprzewodach odnalazło się nie tylko w obiektach komercyjnych, ale też w mieszkaniach. Za uznaniem dla technologii przemawia kilka mocnych zalet:

  • możliwość wydzielenia stref we wnętrzach na planie otwartym i oświetlenia jedynie wybranych powierzchni (np. aneksu kuchennego przylegającego do dużego salonu),
  • dowolność w zakresie projektowania aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. W naszej ofercie dostępne są szynoprzewody oświetleniowe w podstawowej palecie barw, którą można swobodnie dopasować do każdej koncepcji;
  • swoboda w regulacji kąta nachylenia światła padającego z każdej oprawy na szynie — dzięki temu można precyzyjnie doświetlić również trudno dostępne miejsca, np. róg pokoju, blat kuchenny pod szafkami czy miejsce pod skosem,
  • montaż natynkowy — nie wymaga on ingerencji w sufit, można swobodnie zamontować również na suficie podwieszanym,
  • każdą szynę można dociąć na dowolny wymiar oraz łączyć z kolejnymi szynami (korzystając ze specjalnych łączników) w celu stworzenia całkowicie indywidualnej instalacji,
  • możliwość przesuwania opraw znajdujących się na szynoprzewodzie oświetleniowym, żeby np. tymczasowo mocniej doświetlić przestrzeń nad stołem w jadalni albo w przedpokoju.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, w tym parametrami technicznymi szynoprzewodów oświetleniowych dostępnych w ofercie naszego sklepu.

 

Zadbaj o estetykę oświetlenia, wykorzystując oprawy i szynoprzewody dostępne w ClarumLED.pl. Gwarantujemy dostęp do wysokiej klasy wyposażenia, które zostało zaprojektowane i wykonane przez najlepszych specjalistów w branży. Nie czekaj i sprawdź, co sklep z oświetleniem ClarumLED.pl jest w stanie Ci zaoferować. Gwarantujemy satysfakcję z wyboru!

Szynoprzewody LED

Posiadamy w ofercie zróżnicowane oprawy, łączniki i szyny oświetleniowe. Dzięki temu każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do indywidualnych preferencji i stylu swojej nieruchomości. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy się z nami skontaktować. Odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie znajdziemy oświetlenie szynowe odpowiadające aranżacji Twojego mieszkania, biura lub lokalu.

Zadowolenie konsumentów to dla nas priorytet. Wszystkie oprawy i szynoprzewody dostępne w tej części sklepu to asortyment certyfikowany, który spełnia najwyższe normy oraz standardy jakości i bezpieczeństwa. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona zadowolonych klientów!

OPRAWY I SZYNOPRZEWODY OŚWIETLENIOWE

( ilość produktów: 18 )
kolor
pixel