Jako specjaliści w oświetleniu domowym, komercyjnym i dekoracyjnym oferujemy starannie wyselekcjonowane akcesoria elektroniczne, które pozwolą wdrożyć najnowsze standardy oświetleniowe. W sprzedaży posiadamy taśmy LED z różną gęstością diod, w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru oraz możliwością sterowania barwami. W naszej ofercie można znaleźć również zasilacze LED do puszki, które ze względu na małe rozmiary można swobodnie ukryć w trudno dostępnych miejscach lub wewnątrz większych profili. Zróżnicowane pod względem posiadanego napięcia znamionowego: 12V i 24V oraz klasy odporności: IP20 i IP67. Prezentowane zasilacze znajdują zastosowanie zarówno w wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Akcesoria do elektroniki

Nasze akcesoria elektroniczne obejmują również przewody z wtyczką. Dostępne w różnych długościach i dwóch kolorach do wyboru: czarnym i białym. Proponujemy także przedłużacze i złączki – po bardzo atrakcyjnych cenach zakupu.

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, wprowadzając do sprzedaży nowinki rynkowe. Dlatego już dziś sprawdź ofertę naszego sklepu i przekonaj się o ich najwyższej jakości.

Akcesoria elektroniczne do oświetlenia

( ilość produktów: 91 )
temperatura barwy
pixel