Dopasowane zasilacze meblowe są obowiązkowym elementem układu oświetleniowego bazującego na taśmach LED. Jak sama nazwa wskazuje, zasilacz meblowy LED doskonale sprawdza się w projektach, których zadaniem jest oświetlenie mebli, np. łazienkowych, kuchennych, w salonie, sypialni lub przedpokoju.

Zasilacze meblowe do użytku wewnętrznego

Oferujemy zasilacz LED 12V, który współpracuje z taśmami o identycznym napięciu. Jest to konstrukcja o klasie ochronności IP20, dlatego zasilacz nie powinien mieć kontaktu z zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi, wodą, zmianami temperatur lub wilgocią. Został on przystosowany do zasilania oświetlenia LED montowanego w miejscach, w których nie występują szkodliwe czynniki wpływające na pracę oświetleniowych układów elektronicznych.

Wybierz odpowiednie zasilacze meblowe

Nie wiesz, jak wybierać zasilacze meblowe, które będą kompatybilne z resztą asortymentu? Nie musisz tego wiedzieć. Pamiętaj, że nie każdy jest specjalistą od wszystkiego. Skorzystaj więc z naszego wsparcia i zadzwoń lub napisz. Nasi specjaliści pomogą skompletować zestaw.

Zasilacze meblowe LED

( ilość produktów: 14 )
pixel