Każdy projekt oświetlenia powinniśmy rozpocząć od wyboru odpowiedniego profilu LED, taśmy ledowej i zasilacza, który obsłuży nam całą naszą instalację oświetleniową.

Zasilacze impulsowe

Zasilacze impulsowe są obecnie najbardziej rozpowszechnione spośród szerokiej gamy zasilaczy i znajdują zastosowanie we wszystkich projektach na bazie źródeł światła LED. Nowoczesne zasilacze SLIM impulsowe swoją popularność zawdzięczają takim cechom jak:

  • małe wymiary i waga,
  • bardzo duża sprawność,
  • duża odporność na zakłócenia z sieci,
  • mniejsza emisja cieplna w stosunku do zasilacza tradycyjnego przy tej samej mocy.

Cienki zasilacz impulsowy to serce każdego układu oświetleniowego niezbędne do prawidłowego działania. Jego rolą jest przekształcenie pochodzącego z sieci elektrycznej prądu zmiennego (AC) w wykorzystywany przez układ LED prąd stały (DC) o odpowiednim napięciu 12 lub 24 V.

Zasilacz LED SLIM

Zasilacze LED o płaskich obudowach znajdują zastosowanie w meblach, cokołach oraz w miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia zasilacza LED o większych gabarytach. Bardzo często wykorzystywane są jako źródło zasilania pod sufitem lub w innych realizacjach, w których wymiar zasilacza odgrywa ważną rolę.

Mały zasilacz LED

Jeśli planujesz ukryć zasilacz wewnątrz aluminiowego profilu LED lub w wyjątkowo wąskim otworze, model ULTRA SLIM będzie najlepszym rozwiązaniem. W sklepie CLARUMLED znajdziesz zasilacze 12 V i 24 V o mocy 30 W, 60 W, 100 W, 150 W. Dobry zasilacz LED w naszym sklepie ma:

  • sprawność powyżej 80%,
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe,
  • zabezpieczenie przeciążeniowe,
  • zabezpieczenie przepięciowe,
  • temperaturę pracy co najmniej w przedziale od -5 do 50° C.

Dobór właściwego zasilacza do oświetlenia typu LED ma ogromne znaczenie i uzależniony jest od typu oraz rodzaju oświetlenia, jak również jego zastosowania. Jeśli potrzebujesz wsparcia, nasz zespół chętnie pomoże w doborze odpowiedniego zasilacza, taśm albo aluminiowych profili LED.

Czytaj więcej...

Technologia szybko idzie naprzód, a nowoczesne zasilacze slim LED są tego doskonałym przykładem. Jeśli zależy Państwu na wyposażeniu, które wyróżnia się świetnymi parametrami oraz bardzo dużą trwałością, artykuły te z pewnością okażą się warte uwagi. Zasilacze ultra slim słyną przede wszystkim ze swojego wyspecjalizowanego kształtu, dzięki któremu zajmują niewiele miejsca, a ich montaż jest wyjątkowo łatwy. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych, zaufanych producentów, dlatego mogą spodziewać się Państwo, że spiszą się one bez zarzutu.

Praktyczne zasilacze LED Slim

Kładziemy duży nacisk na to, aby wszystkie akcesoria elektroniczne, które są dostępne w ramach naszego asortymentu, spełniały wysokie standardy. Warto zatem postawić na najlepsze zasilacze slim LED i skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Zapewniamy nie tylko świetną jakość, ale i bardzo przystępne, zaskakująco atrakcyjne ceny, dzięki czemu mają Państwo niepowtarzalną okazję wyposażyć się w wysokiej klasy sprzęt bez zbędnego nadwyrężania swojego portfela!

Sprawdź wszystkie nasze zasilacze LED!

Zasilacze LED Slim

( ilość produktów: 7 )
pixel