Subtelne, a jednak widoczne, dekoracyjne, a jednak funkcjonalne – takie powinno być oświetlenie na bazie listew LED. Potrzebujesz komponentów pozwalających na realizację planów aranżacji oświetlenia w mieszkaniu lub w miejscu pracy? Szeroka oferta listew kątowych LED daje możliwość osiągnięcia zadowalających efektów. Na naszą ofertę składają się listwy do taśmy LED w różnej kolorystyce, a także o zróżnicowanej konstrukcji, co pozwala na zaopatrzenie się w odpowiednie modele niezależnie od projektu, który się realizuje.

Wierzymy, że oświetlenie na bazie listwy LED może odmienić każde wnętrze

Listwa LED kątowa to rozwiązanie stosowane nie tylko w mieszkaniach. Dzięki profilom aluminiowym można podkreślić wystrój gabinetów, obiektów turystycznych, instytucji publicznych, czy sklepów. Oświetlenie na bazie listew LED sprawdzi się doskonale w roli ocieplenia danego pomieszczenia. Przyciągnie uwagę i nada mu atmosfery przytulnego splendoru. Profile LED kątowe dostępne w naszej ofercie są powszechnie wykorzystywane przez architektów i projektantów wnętrz. Można je z powodzeniem wykorzystać zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i projektach bazujących na bardziej tradycyjnej stylistyce. Oświetlenie LED może mieć różne barwy, a także intensywność co zdecydowanie zwiększa możliwości, jeśli chodzi o aranżację wnętrz.

Profil LED to inwestycja która się opłaca

Profil aluminiowym jest radiatorem – odprowadza ciepło ze źródła LED. Niższa temperatura to lepsze warunki pracy dla diod, a tym samym przedłużenie żywotności LED co przekłada się na względy ekonomiczne. Listwa LED stanowi zabezpieczenie źródła LED przed mechanicznym uszkodzeniem. Montaż jest znacznie trwalszy w porównaniu z przyklejeniem taśmy LED bezpośrednio do podłoża. Listwy LED kątowe występują w różnych wariantach kolorystycznych: srebrnym, białym i czarnym, dzięki czemu dobrze dobrany profil w odpowiednim kolorze potrafi pełnić rolę pięknego wykończenia naszego mebla, wnęki czy nawet całego pomieszczenia zapewniając subtelne oświetlenie. Wykorzystaj listwy do taśmy LED i profile LED oferowane w Clarumled.pl i przekonaj się, jak ciekawe propozycje czekają na Ciebie w naszym sklepie! Do wyboru jest bardzo wiele wariantów, by można było je dopasować do każdego projektu niezależnie od jego skomplikowania. Profile LED kątowe dostępne są zarówno w wąskich wersjach o szerokości 10mm, jak i grubsze mające aż 27 mm.

Listwy LED oświetleniowe, profile LED kątowe

( ilość produktów: 43 )
maksymalna szerokość taśmy LED
rodzaj profilu
długość
kolor
pixel