Funkcjonalność, bogactwo wzorów i dobry design to główne wyróżniki oświetlenia na bazie profili nawierzchniowych, które stanowią o ich niesłabnącej popularności. Nawierzchniowe profile sprawdzają się doskonale jako oświetlenie podszafkowe. Tym sposobem możemy podkreślić urok stylizacji oraz doświetlić miejsca, które wymagają zwiększonej jasności.

Profil LED nawierzchniowy to doskonały radiator

Dlaczego warto stosować profile nawierzchniowe LED? Chronią one taśmę LED przez zanieczyszczeniem i uszkodzeniem mechanicznym. Są one przede wszystkim doskonałym radiatorem. Odbierają ciepło z diod dzięki czemu źródło światła LED posłuży nam prze długie lata.

Profil LED nawierzchniowy produkowany w Polsce

Wybierz odpowiedni profil LED nawierzchniowy. W aranżacjach minimalistycznych idealnie sprawdzą się modele o oszczędnej, niemal ascetycznej formie, które przy zastosowaniu źródła światła LED stworzą wymarzony dla Waszego wnętrza klimat. W Clarumled.pl masz pod ręką asortyment polskiego producenta profili – firmy TOPMET LIGHT. Każdy profil jest sprawdzany przed wysyłką, a solidny sposób pakowania sprawia, że wszystkie profile zostają dostarczone do naszych klientów w idealnym stanie.

Doskonałej jakości profile nawierzchniowe świetnie sprawdzają się przy produkcji mebli, doświetlaniu schodów, blatów kuchennych czy też przestrzeni roboczych. Dzięki różnym kształtom i swoje budowane nie wymagają wykonywania otworów wpustowych bądź specjalnych frezów. Profile montuje się na prostych, równych powierzchniach za pomocą wkrętów lub też stosuje się specjalne uchwyty. Świetnie sprawdza się także klej montażowy lub taśma dwustronna. Można także wybierać różne kształty i barwy. Czarny profil, jaki oferujemy na clarumled.pl, rewelacyjnie się sprawdza w nowoczesnych przestrzeniach. Doskonale uzupełniają na przykład strefę multimediów. Biały panel będzie doskonały w minimalistycznych i oszczędnych aranżacjach. To także najbardziej uniwersalny detal. Powodzeniem cieszą się także te z wykończeniem srebrnym – w kolorze surowego aluminium. Poza tym oczywiście do wyboru jest szereg kształtów i wielkości. Dzięki temu ten już standardowy dodatek do wyposażenia mebli można bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb. Zobacz, co będzie idealne dla Ciebie.

Profile LED nawierzchniowe aluminiowe

( ilość produktów: 110 )
zastosowanie
szerokość
maksymalna szerokość taśmy LED
rodzaj profilu
długość
kolor
pixel